how to make a website for free

- HAKKIMIZDA -

EMİN ATS MAKİNA GIDA TARIM

"Her Daim Çözüm Ortağınız"

Emin Ats Makine Gıda ve Fast Spare Part GbR 25 yılı aşan üretim makinalarında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Emin Ats Makine Gıda kurulduğu günden itibaren gıda makinaları konusunda teknik destek, danışmanlık veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Ankara Ostim OSB de; CNC işleme merkezlerinde seri ve özel üretim parça imalatı yapmaktadır. Ankara İvedik OSB de ki atölyemizde makine bakım onarım revizyon ve yenileme işlemleri yapmaktadır.

Fast Spare Part GbR Almanya Aachen bölgesinde hizmetinizdedir. Şirketimiz her türlü elektronik ve mekanik makine yedek parçaları, sarf malzemeleri ve 2. el makinalarda hizmet vermektedir. Almanya ve Avrupa Birliğinde geniş şirket ağı ile herzaman kaliteli ve garantili ürünleri ekonomik makul fiyatlar ve kısa tedarik süresi ile müşterilerine sunmaktadir. Ihtiyaçlarınızı ve siparişlerinizi isteğinize göre gümrüğe veya adresinize teslim ediyoruz.

Firmalarımızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Misyon &Vizyon:


Firmanıza uygun sıfır veya ikinci el makine tedarigi Gıda katkı maddelerinin ve diğer kimyasalların tedariği Ürün kalitesini sürdürebilmek ve hep daha iyisini sağlamak, Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, Türkiye pazarında güvenilebilir firma olmak Çözüm bulmak,reçete oluşturup güncellemek ve ürün kalitesini arttırmak


Avrupa standartlarındaki sistemimiz ve dinamik kadromuz ile sürdürülebilir ve yenilenebilir, insan sağlığını ön planda tutarak sektörde akla ilk gelen firma olmak